+90 332 255 60 00

bilgi@elifteknoloji.com


Dia Online Ticari Muhasebe Programı

Geliştirilen modüller hemen hemen her işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. DİA, işletmelerin hızlı ve kolay yoldan yönetimlerini gerçekleştirmeleri için yazılım üzerindeki özelliklerini güncellemektedir.

Eta Bilgisayar Programları

Programın yüklenmesi ve ilk eğitimini almasıyla beraber en verimli şekilde çalışması sağlanır. İstanbul'daki merkezde haftanın her günü verilen eğitimler ve telefon desteği ile sorunlarına yardımcı olunur ve programı kullanan elemanlarının eğitimi sağlanır.

Ticari Yazılımlar

Elif Teknoloji olarak sizlere son teknoloji ile üretilmiş olan ticari yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.Gerek özel proje gerek ticari yazılımlar olarak birçok sektöre hizmet vermekteyiz.

İş İstasyonları

Tasarımlar, yazılım geliştirmeler, ofis uygulamaları, mühendislik uygulamaları, animasyon yapımları, müzik yapımı ve daha birçok iş için bilgisayarların yardımını bekliyoruz. Peki bilgisayarlarımız bunun ne kadarını yapabilir?

E-fatura Çözümleri

Önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan mesajlaşma alt yapısı olan E-fatura ile faturalarınızı elektronik belge olarak düzenleyebilir ve elektronik ortamda iletilmesini olanaklı kılan bir uygulamadır

Dell partner

Dell kurumsal ve bireysel ürünler çözüm ortağı olarak dell sunucu,pc,notebook,switch ve bir çok ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz

Hp Business Partner

Hp ailesinin kurumsal partlerliği ile hp kanadında sizlere profosyönel çözümler üretmekteyiz gerek hp server (sunucu) grupları gerekse profosyönel network (ağ) çzöümleri ile sizlere hizmet vermekteyiz

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sektöründe sektörde hızla büyümemizi sağlayan siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kusursuz hizmetler ve profesyonel teknik kadromuz ile sizlere güvenlik ve kamera konusunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Network Çözümleri

Sağlıklı bir sistemin en önemli yapıtaşlarından birisi de, kusursuz çalışabilen bir ağ altyapısıdır. Sağlıklı altyapı üzerine oturtulmuş ağlar, hem yüksek performans hem de güvenlik için en önemli noktalardan biridir.